26 Mart 2019 Salı

Yozgat Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıYozgat Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıMehmet Gönül 
Genel Sekreter
Telefon0 354 212 92 00
Fax0 354 217 19 68
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresEsnaf Ve Sanatkarları Odaları Birliği Hizmet Binası Cumhuriyet Alanı Saat Kulesi Karşısı Özel İdare İş Hanı Kat: 2 Yozgat

Yozgat Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, YOZGAT ili MERKEZ ilçesinde Esnaf Ve Sanatkarları Odaları Birliği Hizmet Binası Cumhuriyet Alanı Saat Kulesi Karşısı Özel İdare İş Hanı Kat: 2 Yozgat adresinde hizmet vermektedir. Yozgat Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 354 212 92 00 telefon numarasından ve 0 354 217 19 68 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Yozgat Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Yozgat Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  YOZGAT ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yozgat Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder