26 Mart 2019 Salı

Yalova Ticaret Ve Sanayi Odası


Kurum AdıYalova Ticaret Ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıCelalettin Özel 
Genel SekreterTaner Eriş
Telefon0 226 814 12 24
Fax0 226 812 17 82
Web Sitesihttp://www.ytso.org.tr/
Mail Adresiinfo@ytso.org.tr
AdresDere Sokak No:14 Yalova

Yalova Ticaret Ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, YALOVA ili MERKEZ ilçesinde Dere Sokak No:14 Yalova adresinde hizmet vermektedir. Yalova Ticaret Ve Sanayi Odası'na 0 226 814 12 24 telefon numarasından ve 0 226 812 17 82 nolu fax numarasından ve info@ytso.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Yalova Ticaret Ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Yalova Ticaret Ve Sanayi Odası,  YALOVA ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yalova Ticaret Ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme