26 Mart 2019 Salı

Zile Hazır Elbiseciler Ve İplikçiler Esnaf Odası


Kurum AdıZile Hazır Elbiseciler Ve İplikçiler Esnaf Odası
Oda BaşkanıOrhan Tuğluoğlu 
Genel Sekreter
Telefon0 356 317 13 50
Fax
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresBedesten İşhanı C Blok Kat:1 No:21 Zile/Tokat

Zile Hazır Elbiseciler Ve İplikçiler Esnaf Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, TOKAT ili ZİLE ilçesinde Bedesten İşhanı C Blok Kat:1 No:21 Zile/Tokat adresinde hizmet vermektedir. Zile Hazır Elbiseciler Ve İplikçiler Esnaf Odası'na 0 356 317 13 50 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Zile Hazır Elbiseciler Ve İplikçiler Esnaf Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Zile Hazır Elbiseciler Ve İplikçiler Esnaf Odası,  TOKAT ili ZİLE  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Zile Hazır Elbiseciler Ve İplikçiler Esnaf Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder