26 Mart 2019 Salı

Zonguldak Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıZonguldak Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıMurat Bahadır 
Genel Sekreter
Telefon0 372 253 71 60
Fax
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresÜzülmez Cad. Esnaf Iş Hanı Kat:5 Zonguldak

Zonguldak Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ZONGULDAK ili MERKEZ ilçesinde Üzülmez Cad. Esnaf Iş Hanı Kat:5 Zonguldak adresinde hizmet vermektedir. Zonguldak Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 372 253 71 60 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Zonguldak Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Zonguldak Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  ZONGULDAK ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Zonguldak Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder