25 Mart 2019 Pazartesi

Zonguldak Fırıncılar Odası


Kurum AdıZonguldak Fırıncılar Odası
Oda BaşkanıKURNAZ Tekin 
Genel Sekreter
Telefon0 372 253 91 23
Fax
Web Sitesihttp://www.turkiyefirincilarfederasyonu.org
Mail Adresi
AdresMeşrutiyet Mah. Tahir Karaoğuz Cad. Demirci Çarşısı Kat:4 No:73-74 ZONGULDAK

Zonguldak Fırıncılar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ZONGULDAK ili MERKEZ ilçesinde Meşrutiyet Mah. Tahir Karaoğuz Cad. Demirci Çarşısı Kat:4 No:73-74 ZONGULDAK adresinde hizmet vermektedir. Zonguldak Fırıncılar Odası'na 0 372 253 91 23 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Zonguldak Fırıncılar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Zonguldak Fırıncılar Odası,  ZONGULDAK ili MERKEZ  şehrinde Fırıncılar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Zonguldak Fırıncılar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder