26 Mart 2019 Salı

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıAntakya Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıHikmet Çinçin 
Genel SekreterSerdar Saraç
Telefon0 326 216 58 00
Fax0 326 216 24 05
Web Sitesihttp://www.antakyatso.org.tr/
Mail Adresiantakyatso@tobb.org.tr
AdresGündüz Cad. No.4/D Hatay

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, HATAY ili MERKEZ ilçesinde Gündüz Cad. No.4/D Hatay adresinde hizmet vermektedir. Antakya Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 326 216 58 00 telefon numarasından ve 0 326 216 24 05 nolu fax numarasından ve antakyatso@tobb.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Antakya Ticaret ve Sanayi Odası,  HATAY ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder