16 Ocak 2024 Salı

Kars Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası


Kurum AdıKars Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası
Oda BaşkanıOkay ULAKÇI 
Genel SekreterLevent MEHREKULE
Telefon0 474 223 77 81
Fax0 474 212 22 10
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresikarssoforleresob@gmail.com
AdresCumhuriyet Mah. İnönü Cad. Ayem Sitesi No:37/A K:1 D:1

Kars Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KARS ili MERKEZ ilçesinde Cumhuriyet Mah. İnönü Cad. Ayem Sitesi No:37/A K:1 D:1 Kars adresinde hizmet vermektedir. Kars Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası'na 0 474 223 77 81 telefon numarasından ve 0 474 212 22 10 nolu fax numarasından ve karssoforleresob@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Kars Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Kars Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası,  KARS ili MERKEZ  şehrinde Şoförler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kars Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder