25 Mart 2019 Pazartesi

Antalya Emlak Komisyoncuları Odası


Kurum AdıAntalya Emlak Komisyoncuları Odası
Oda BaşkanıŞeref SAĞLAM 
Genel Sekreter
Telefon0 242 248 98 71
Fax0 242 247 83 82
Web Sitesihttp://www.antalyaemlakcilarodasi.org/
Mail Adresi
AdresHükümet Caddesi Solmaz İş Hanı 5/13 Antalya

Antalya Emlak Komisyoncuları Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ANTALYA ili MERKEZ ilçesinde Hükümet Caddesi Solmaz İş Hanı 5/13 Antalya adresinde hizmet vermektedir. Antalya Emlak Komisyoncuları Odası'na 0 242 248 98 71 telefon numarasından ve 0 242 247 83 82 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Antalya Emlak Komisyoncuları Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Antalya Emlak Komisyoncuları Odası,  ANTALYA ili MERKEZ  şehrinde Emlakçılar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Antalya Emlak Komisyoncuları Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder