26 Mart 2019 Salı

Ceyhan Tuhafiyeciler Manifaturacılar Ve Züccaciyeciler Esnaf Odası


Kurum AdıCeyhan Tuhafiyeciler Manifaturacılar Ve Züccaciyeciler Esnaf Odası
Oda BaşkanıMustafa Yıldırım 
Genel Sekreter
Telefon0 322 611 28 29
Fax0 322 611 06 97
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresKızılay Cad. Esnaf Kefalet Koop. Pasajı No:28 Ceyhan/Adana

Ceyhan Tuhafiyeciler Manifaturacılar Ve Züccaciyeciler Esnaf Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ADANA ili CEYHAN ilçesinde Kızılay Cad. Esnaf Kefalet Koop. Pasajı No:28 Ceyhan/Adana adresinde hizmet vermektedir. Ceyhan Tuhafiyeciler Manifaturacılar Ve Züccaciyeciler Esnaf Odası'na 0 322 611 28 29 telefon numarasından ve 0 322 611 06 97 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Ceyhan Tuhafiyeciler Manifaturacılar Ve Züccaciyeciler Esnaf Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Ceyhan Tuhafiyeciler Manifaturacılar Ve Züccaciyeciler Esnaf Odası,  ADANA ili CEYHAN  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ceyhan Tuhafiyeciler Manifaturacılar Ve Züccaciyeciler Esnaf Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder