26 Mart 2019 Salı

Demirci Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıDemirci Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıHidayet Toprak 
Genel Sekreter
Telefon0 236 462 47 52
Fax
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresPazar Mah. Belediye Pasjı No:41

Demirci Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, MANİSA ili DEMİRCİ ilçesinde Pazar Mah. Belediye Pasjı No:41 adresinde hizmet vermektedir. Demirci Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 236 462 47 52 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Demirci Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Demirci Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  MANİSA ili DEMİRCİ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Demirci Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder