25 Mart 2019 Pazartesi

Kuşadası Şoförler Ve Otomobilciler Odası


Kurum AdıKuşadası Şoförler Ve Otomobilciler Odası
Oda BaşkanıErol Soysal 
Genel SekreterŞükrüye Atatekin
Telefon0 256 622 05 32
Fax0 256 622 03 64
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresi
AdresSöke Yolu 2.Km. Aldaş Gediği Mevkii S. Demirel Blv. Kuşadası Aydın

Kuşadası Şoförler Ve Otomobilciler Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, AYDIN ili KUŞADASI ilçesinde Söke Yolu 2.Km. Aldaş Gediği Mevkii S. Demirel Blv. Kuşadası Aydın adresinde hizmet vermektedir. Kuşadası Şoförler Ve Otomobilciler Odası'na 0 256 622 05 32 telefon numarasından ve 0 256 622 03 64 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Kuşadası Şoförler Ve Otomobilciler Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Kuşadası Şoförler Ve Otomobilciler Odası,  AYDIN ili KUŞADASI  şehrinde Şoförler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kuşadası Şoförler Ve Otomobilciler Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder