26 Mart 2019 Salı

Mucur Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıMucur Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıFerhat Çağlayan 
Genel SekreterHayati Kıyak
Telefon0 386 812 42 45
Fax0 386 812 42 45
Web Sitesihttp://www.mucurtso.tobb.org.tr/
Mail Adresi
AdresBelediye İş Hanı K:3 Kırşehir / Mucur

Mucur Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KIRŞEHİR ili MUCUR ilçesinde Belediye İş Hanı K:3 Kırşehir / Mucur adresinde hizmet vermektedir. Mucur Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 386 812 42 45 telefon numarasından ve 0 386 812 42 45 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Mucur Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Mucur Ticaret ve Sanayi Odası,  KIRŞEHİR ili MUCUR  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mucur Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder