26 Mart 2019 Salı

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıSafranbolu Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıAli Sami Acar 
Genel SekreterÖmer Tüfekçi
Telefon0 370 712 16 70
Fax0 370 712 35 93
Web Sitesihttp://www.safranbolutso.com/
Mail Adresisafranbolutso@tobb.org.tr
AdresYeni Belediye İş Merkezi K:5 Karabük / Safranbolu

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KARABÜK ili SAFRANBOLU ilçesinde Yeni Belediye İş Merkezi K:5 Karabük / Safranbolu adresinde hizmet vermektedir. Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 370 712 16 70 telefon numarasından ve 0 370 712 35 93 nolu fax numarasından ve safranbolutso@tobb.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası,  KARABÜK ili SAFRANBOLU  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder