25 Mart 2019 Pazartesi

Sivrihisar Ziraat Odası


Kurum AdıSivrihisar Ziraat Odası
Oda Başkanı 
Genel Sekreter
Telefon0 222 711 46 12
Fax0 222 511 24 82
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresisivrihisar@tzob.org.tr
AdresDemirci Mahallesi No:41 Pk.26600 Sivrihisar/ESKİŞEHİR

Sivrihisar Ziraat Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ESKİŞEHİR ili SİVRİHİSAR ilçesinde Demirci Mahallesi No:41 Pk.26600 Sivrihisar/ESKİŞEHİR adresinde hizmet vermektedir. Sivrihisar Ziraat Odası'na 0 222 711 46 12 telefon numarasından ve 0 222 511 24 82 nolu fax numarasından ve sivrihisar@tzob.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Sivrihisar Ziraat Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Sivrihisar Ziraat Odası,  ESKİŞEHİR ili SİVRİHİSAR  şehrinde Ziraat Odaları kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sivrihisar Ziraat Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder