26 Mart 2019 Salı

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıTatvan Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıBilal Dağdağan 
Genel SekreterRahime Yılmaz Acet
Telefon0 434 827 12 66
Fax0 434 827 98 99
Web Sitesihttp://www.tatso.org.tr/
Mail Adresi
AdresCumhuriyet Cad.No:180 Bitlis / Tatvan

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, BİTLİS ili TATVAN ilçesinde Cumhuriyet Cad.No:180 Bitlis / Tatvan adresinde hizmet vermektedir. Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 434 827 12 66 telefon numarasından ve 0 434 827 98 99 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası,  BİTLİS ili TATVAN  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder