26 Mart 2019 Salı

Tasköprü Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıTasköprü Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıMurat Balcıoğlu 
Genel SekreterCengiz Yıldırım
Telefon0 366 417 33 39
Fax0 366 417 11 30
Web Sitesihttp://taskoprutso.tobb.org.tr
Mail Adresi
AdresCumhuriyet Meydanı Belediye İş Merkezi Kat:2 37400 Kastamonu / Taşköprü

Tasköprü Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KASTAMONU ili TAŞKÖPRÜ ilçesinde Cumhuriyet Meydanı Belediye İş Merkezi Kat:2 37400 Kastamonu / Taşköprü adresinde hizmet vermektedir. Tasköprü Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 366 417 33 39 telefon numarasından ve 0 366 417 11 30 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tasköprü Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tasköprü Ticaret ve Sanayi Odası,  KASTAMONU ili TAŞKÖPRÜ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tasköprü Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder