25 Mart 2019 Pazartesi

Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Rize Temsilciliği


Kurum AdıTmmob İnşaat Mühendisleri Odası Rize Temsilciliği
Oda Başkanı 
Genel Sekreter
Telefon0 464 213 32 97
Fax0 464 213 01 93
Web Sitesihttp://www.imo.org.tr
Mail Adresi
AdresBelediye Blokları K:4 Öğretmenler Lokali Karşısı - Rize

Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Rize Temsilciliği Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, RİZE ili MERKEZ ilçesinde Belediye Blokları K:4 Öğretmenler Lokali Karşısı - Rize adresinde hizmet vermektedir. Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Rize Temsilciliği'na 0 464 213 32 97 telefon numarasından ve 0 464 213 01 93 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Rize Temsilciliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Rize Temsilciliği,  RİZE ili MERKEZ  şehrinde İnşaat Mühendisleri Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Rize Temsilciliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme