25 Mart 2019 Pazartesi

Yalova Bakkallar, Büfeciler Ve Tekel Bayileri Esnaf Odası


Kurum AdıYalova Bakkallar, Büfeciler Ve Tekel Bayileri Esnaf Odası
Oda BaşkanıFaik Gülhan 
Genel Sekreter
Telefon0 226 812 00 94
Fax0 226 811 27 05
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresi
AdresFatih Cd.Hürriyet Sk.No:14/2 Yalova

Yalova Bakkallar, Büfeciler Ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, YALOVA ili MERKEZ ilçesinde Fatih Cd.Hürriyet Sk.No:14/2 Yalova adresinde hizmet vermektedir. Yalova Bakkallar, Büfeciler Ve Tekel Bayileri Esnaf Odası'na 0 226 812 00 94 telefon numarasından ve 0 226 811 27 05 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Yalova Bakkallar, Büfeciler Ve Tekel Bayileri Esnaf Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Yalova Bakkallar, Büfeciler Ve Tekel Bayileri Esnaf Odası,  YALOVA ili MERKEZ  şehrinde Bakkallar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yalova Bakkallar, Büfeciler Ve Tekel Bayileri Esnaf Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme