26 Mart 2019 Salı

Çankırı Terziler Konfeksiyoncular Ve Manifaturacılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıÇankırı Terziler Konfeksiyoncular Ve Manifaturacılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıArif Bayrak 
Genel Sekreter
Telefon0 376 212 11 62
Fax
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresCumhhuriyet Mah. Zafer Çarşısı No: 31 Çankırı

Çankırı Terziler Konfeksiyoncular Ve Manifaturacılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ÇANKIRI ili MERKEZ ilçesinde Cumhhuriyet Mah. Zafer Çarşısı No: 31 Çankırı adresinde hizmet vermektedir. Çankırı Terziler Konfeksiyoncular Ve Manifaturacılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 376 212 11 62 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Çankırı Terziler Konfeksiyoncular Ve Manifaturacılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Çankırı Terziler Konfeksiyoncular Ve Manifaturacılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  ÇANKIRI ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çankırı Terziler Konfeksiyoncular Ve Manifaturacılar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder