26 Mart 2019 Salı

Çarşamba Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıÇarşamba Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıEnver Ylmaz 
Genel Sekreter
Telefon0 362 832 22 89
Fax
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresOrta Mah. Kızılay Cad. No:19 Kat:10 Çarşamba/Samsun

Çarşamba Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, SAMSUN ili ÇARŞAMBA ilçesinde Orta Mah. Kızılay Cad. No:19 Kat:10 Çarşamba/Samsun adresinde hizmet vermektedir. Çarşamba Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 362 832 22 89 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Çarşamba Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Çarşamba Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  SAMSUN ili ÇARŞAMBA  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çarşamba Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder