26 Mart 2019 Salı

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıErzurum Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıLütfü Yücelik 
Genel SekreterAbdulkadir Ungan
Telefon0 442 233 33 89
Fax0 442 233 12 56
Web Sitesihttp://erzurumtso.tobb.org.tr/
Mail Adresierzurumtso@tobb.org.tr
AdresCemal Gürsel Caddesi No: 1 Havuzbaşı Erzurum

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ERZURUM ili MERKEZ ilçesinde Cemal Gürsel Caddesi No: 1 Havuzbaşı Erzurum adresinde hizmet vermektedir. Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 442 233 33 89 telefon numarasından ve 0 442 233 12 56 nolu fax numarasından ve erzurumtso@tobb.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası,  ERZURUM ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder