25 Mart 2019 Pazartesi

Sakarya Barosu


Kurum AdıSakarya Barosu
Oda Başkanı 
Genel Sekreter
Telefon0264 251 37 99
Fax0264 251 37 96
Web Sitesihttp://www.sakaryabarosu.org.tr
Mail Adresisakaryabarosu@hotmail.com
Adres

Sakarya Barosu Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, SAKARYA ili MERKEZ ilçesinde adresinde hizmet vermektedir. Sakarya Barosu'na 0264 251 37 99 telefon numarasından ve 0264 251 37 96 nolu fax numarasından ve sakaryabarosu@hotmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Sakarya Barosu iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Sakarya Barosu,  SAKARYA ili MERKEZ  şehrinde Barolar kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sakarya Barosu ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme