26 Mart 2019 Salı

Siverek Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıSiverek Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıMahmut Çiğdem 
Genel Sekreter
Telefon0 414 553 24 73
Fax
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresCami Kebir Mah. Güney Cad. No:6F Siverek/Şanlıurfa

Siverek Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ŞANLIURFA ili SİVEREK ilçesinde Cami Kebir Mah. Güney Cad. No:6F Siverek/Şanlıurfa adresinde hizmet vermektedir. Siverek Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 414 553 24 73 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Siverek Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Siverek Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  ŞANLIURFA ili SİVEREK  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Siverek Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder